Het team

Het team van basisschool Martinus
 
Schoolleiding   
Anja Dijk
anja.dijk@innovo.nl
Directeur
Ramon Klein
ramon.klein@innovo.nl
Intern Begeleider & Taal/leesspecialist
   
Unit 1  
Asta Huisman| Leerkracht groep 1/2 A
asta.huisman@innovo.nl
Michelle Verheezen | Leerkracht groep 1/2 B
michelle.verheezen@innovo.nl
Linda Jongen | Leerkracht groep 1/2 C
linda.jongen@innovo.nl
Gedragsspecialist
 
   
Unit 2  
Britt Kerkhofs | Leerkracht groep 3/4 A
britt.kerkhofs@innovo.nl
Maaike Koonen | Leerkracht groep 3/ 4 A
maaike.koonen@innovo.nl
Gedragsspecialist
Femke Ploumen | Leerkracht groep 3/4 B
femke.ploumen@innovo.nl
 
   
Unit 3  
Femke Sluijsmans | Leerkracht groep 5/6 A
femke.sluijsmans@innovo.nl
Lotte Haakma| Leerkracht groep 5/6 B
lotte.haakma@innovo.nl
Manon Claus | Leerkracht groep 5/6 C
manon.claus@innovo.nl
Specialist begaafdheid
Angelique Carta | Leerkracht groep 5/6 C
angelique.carta@innovo.nl
   
Unit 4  
Manon Kemmerling | Leerkracht groep 7
manon.kemmerling@innovo.nl
Jethro Wasserman | Leerkracht groep 8 A
jethro.wasserman@innovo.nl
Roy Renkens | Leerkracht groep 8b
roy.renkens@innovo.nl
Rekenspecialist 
 
   
Onderwijsondersteuners   
Machteld Debie | Onderwijsondersteuner Unit 1&2
machteld.debie@innovo.nl
Dean Swinkels | Onderwijsondersteuner Unit 3 en 4
dean.swinkels@innovo.nl
Timo Habets | Onderwijsondersteuner Unit 2
timo.habets@innovo.nl
 
   
Administratie  
Judith Gerets