Het team

Het team van basisschool Sint Martinus

Schoolleiding 

 
Anja dijk | Directrice                         
Anja Dijk                                                                                               Ramon Klein  
Directeur                                                                                              Intern Begeleider & Taal/leesspecialist 
___________________________________________________________________________________________________________________

Unit 1  

                        
Lara Strang | Leerkracht groep 1                                                     Linda Jongen | Leerkracht groep 1/2a 
Gedragsspecialist


Michelle Verheezen | Leerkracht groep 1/2b 

___________________________________________________________________________________________________________________

Unit 2 

                                                
Britt Kerkhofs | Leerkracht groep 3                                                 Maaike Koonen | Leerkracht groep 3
                                                                                                                Gedragsspecialist 


Femke Ploumen | Leerkracht groep 4

___________________________________________________________________________________________________________________

Unit 3 

                        

Femke Sluijsmans | Leerkracht groep 5                                         Asta Huisman | Leerkracht groep 6a


Diana Salemink | Leerkracht groep 6b

___________________________________________________________________________________________________________________

Unit 4 

                        
Angelique Carta | Leerkracht groep 7                                             Manon Claus | Leerkracht groep 7
                                                                                                                Specialist begaafdheid 

                        
Manon Kemmerling | Leerkracht groep 8a                                    Jethro Wasserman | Leerkracht groep 8a


Roy Renkens | Leerkracht groep 8b
Rekenspecialist 

___________________________________________________________________________________________________________________

Onderwijsondersteuners 

                        
Machteld Debie | Onderwijsondersteuner Unit 2                        Dean Swinkels | Onderwijsondersteuner Unit 3 en 4
___________________________________________________________________________________________________________________

Administratie

Els Aarts 

___________________________________________________________________________________________________________________

Vrijwilligers

                        

Michel Lemmens | Conciërge                                                           Marie-Thérese Lux| Administratief ondersteuner